domki drewniane   |  stoiska wewnętrze   |  stoły wystawiennicze

Wynajem domków handlowych oraz wyposażenia.

Wynajmem stoisk wystawienniczych zajmujemy się od 2010 r. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wprowadzanym innowacjom staliśmy się liderem na Polski rynku.

Nasze stoiska gościły już w ponad 100 polskich miastach. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny oraz tak by dostosować się do wymogów klienta. Sprostamy każdemu zleceniu.

Do dokładnej wyceny potrzebujemy od Państwa informacji takich jak: termin, miejsce imprezy oraz ilość stoisk, która Państwa interesuje. Zapytania o wynajem lub kupno/budowę domków prosimy kierować na biuro@staropolskiejarmarki.pl

domki drewniane - wynajem

Domki handlowe z bala

Aktualnie posiadamy 10 sztuk domków z bala. Istnieje możliwość zdemontowania przodów oraz boków stoiska. Wymiary zewnętrzne 3 m x 2m x 2,3m. Wyposażenie standardowe: oświetlenie wewnętrzne (halogen ledowy 20W), przedłużacz hermetyczny, kłódka z kluczykami.

Domki handlowe cedrowe

Aktualnie posiadamy 120 szt domków w kolorze cedrowym o wymiarach wewnętrznych 3m x 2m x 2,3m. Istnieje możliwość połączenia modułowego po 2 lub 3 domki, przez co można uzyskać powierzchnie 6mx2m lub 9mx2m. Wyposażenie standardowe: oświetlenie wewnętrzne (halogen ledowy 20W), przedłużacz hermetyczny, kłódka z kluczykami.

Domki gastronomiczne

Już niebawem w ofercie nowy model domków z bala. Domki o powiększonych wymiarach. 3 m x 2,4m i wysokości 2,8 m !!! Posiadają drzwi z boku oraz dodatkową ladę na całą szerokość stoiska. Istnieje możliwość łączenia modułowego. Wyposażenie standardowe: oświetlenie wewnętrzne (halogen ledowy 20W), skrzynka z bezpiecznikami, kłódka z kluczykami.

stoisko handlowe

Stoiska wewnętrzne

Posiadamy 12 szt stoisk wewnętrznych o wymiarach 1,86m x 0,82m 2,3m (szerokość x głębokość x wysokość). Idealnie sprawdzają się na kiermasze w galeriach handlowych

Dodatkowe wyposażenie domków

 

Domki możemy wyposażyć dodatkowo w podłogi, półki na tylnej ściance, ściankę działową dzielącą domek na dwa mniejsze stoiska, skrzynki z bezpiecznikami, dodatkowe oświetlenie wewnętrzne (halogen ledowy lub oprawa jarzeniowa), oświetlenie zewnętrzne oraz girlandy.

Najazdy kablowe

Posiadamy 30 szt 2 kanałowych najazdów o wymiarach: 0,9m x 0,25m x 0,45m.

Stoły cateringowe

Posiadamy 20 stołów o wymiarach 1,83 m x 0,76 m x 0,72 m

Stoły wystawiennicze

Posiadamy 20 szt stołów wystawienniczych o wymiarach 2,80 m x 0,9 m x 0,8 m

Krzesła składane

Posiadamy 100 szt krzeseł składanych w kolorze czarnym – model Gunde, Ikea

Oświetlenie zewnętrzne

– oświetlenie żarówkowe 1W, rozstaw co 20cm, montowane na froncie stoiska

-wąż ledowy montowany na froncie oraz bokach dachu

– girlandy żarówkowe o mocy 0,6W, rozstaw co 50cm. Możliwość łączenia w łańcuchy do 50m

Girlandy

Dachy domków możemy dodatkowo ozdobić sztucznymi gęstymi girlandami