„Wszystko zawsze wydaje się niemożliwie, dopóki tego nie zrobimy”
Nelson Mandela

Organizacja eventów plenerowych | Jarmarków | Kiermaszy

„Staropolskie Jarmarki” działają na rynku polskim ponad 13 lat. Jesteśmy organizatorem eventów plenerowych w Polsce, podczas których skupiamy w jednym miejscu wystawców z całego kraju i tworzymy jarmarkowe miasteczko.

Nasza oferta skierowana jest do miast i regionów, którym zależy na uatrakcyjnieniu pobytu turystom, przebywającym w regionie oraz mieszkańcom, poszukującym lokalnej rozrywki.

Wydarzenie „Staropolskie Jarmarki” to eventy zapewniające rozrywkę w formie koncertów, animacji, stref zabaw, stref gastronomicznych i piwnych, którym towarzyszy strefa wystawców z Polski, Litwy, Ukrainy, Austrii, Hiszpanii i Gruzji, oferujących lokalne produkty i rękodzieło. Gwarantujemy pełne wyposażenie strefy eventu oraz dodatkowe usługi, w zależności od potrzeb i miejsca wydarzenia.

Decydując się na współpracę ze „Staropolskimi Jarmarkami” otrzymujecie Państwo kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi technicznej, elektrycznej, usługi ochrony oraz promocję i marketing w lokalnych mediach, a także za pośrednictwem innych działań, jak ulotki, plakaty, billboardy, media społecznościowe, kanały wskazane przez dział promocji miasta i inne nośniki reklamy zewnętrznej.

Poszukujesz niezawodnej ekipy do realizacji twojego wydarzenia…jesteśmy!
Skontaktuj się z Nami.

Relacje z poprzednich eventów

KIERMASZ WIELKANOCNY W PŁOCKU – Marzec 2021

JARMARK STAROPOLSKI PUŁTUSK Wrzesień 2020

TARG SMAKÓW I RĘKODZIEŁA *PARK NAD BALATONEM – Kwiecień 2021

Dołącz do grona naszych wystawców

Dla wystawców

Czy jako wystawca będę ponosił jeszcze inne dodatkowe opłaty związane z uczestnictwem w jarmarku jak np. opłata targowa, czy też lokalna?

Nie, wystawca zaproszony do udziału w jarmarku nie będzie ponosił dodatkowych kosztów związanych w opłatami.

Czy organizator jarmarku zapewnia bezpłatną toaletę dla wystawców?

Tak, organizator podczas każdego organizowanego wydarzenia, zapewnia bezpłatną toaletę dla zaproszonych wystawców.

Czy jako wystawca mogę zwrócić się do organizatora i wykupić pakiet "wyłączności" sprzedaży danego produktu podczas jarmarku?

Tak, jest taka możliwość. Wszelkie ustalenia z wystawcą zainteresowanym „wyłącznością” podczas jarmarku prowadzi event koordynator.

Czy podczas jarmarku organizator zapewnia ochronę? Jeśli Tak, to czy ochrona bierze odpowiedzialność za rzeczy pozostawione przez wystawcę na stoisku?

Tak, organizator zapewnia ochronę jarmarku w godzinach nocnych. Ochrona nie bierze odpowiedzialności za pozostawione rzeczy przez wystawcę na stoisku.